Almalo - I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Myślenicach
E-mail :rpitak(at)almalo.edu.pl.

Powrót na stronę główną
Szkoła odznaczona medalem 200 lecia Komisji Edukacji Narodowej 14.X.1773-1973.
Szkoła uzyskała Certyfikat Szkoły z Klasą przyznany przez Gazetą Wyborczą oraz CEO pod patronatem Prezydenta RP.
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW (REJON I WYŻEJ)
 W OLIMPIADACH PRZEDMIOTOWYCH :
 biologia
 fizyka
 geografia
 historia i WOS
 język polski
 matematyka
 religia
 W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
 biologia
 chemia
 fizyka
 geografia
 historia i WOS
 informatyka
 język angielski
 język niemiecki
 język polski
 matematyka
 religia
 W KONKURSACH SPORTOWYCH
 wychowanie fizyczne
 przysposobienie obronne
 
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W OLIMPIADACH PRZEDMIOTOWYCH
(REJON I WYŻEJ)


Powrót na początek strony
BIOLOGIA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA OLIMPIADYNAUCZYCIEL
1Anna Domanus2004/2005finalistka etapu regionalnegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejGrażyna Kucharczyk
2Ewelina Jankoś2004/2005finalistka etapu regionalnegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejGrażyna Kucharczyk
3Barbara Kaleta2004/2005finalistka etapu regionalnegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejMałgorzata Twardowska
4Katarzyna Pilch2004/2005 2005/2006wyróżnienie pracy badawczej na etapie okręgowym - finalistkaOlimpiada BiologicznaMałgorzata Twardowska
5Paulina Szymska2005/2006finalistka II stopnia - etap okręgowyOlimpiada BiologicznaMałgorzata Twardowska
6Barbara Górka2005/2006finalistka wojewódzkiego etapu OWEOlimpiada Wiedzy EkologicznejGrażyna Kucharczyk
7 Agnieszka Wójcik2005/2006finalista wojewódzkiego etapu OWEOlimpiada Wiedzy EkologicznejGrażyna Kucharczyk
8Jan Socha2005/2006finalista wojewódzkiego etapu OWEOlimpiada Wiedzy EkologicznejGrażyna Łętocha
9Joanna Piwowarska2006/2007finalistka wojewódzkiego etapu OWEOlimpiada Wiedzy EkologicznejMałgorzata Twardowska
10Barbara Górka2006/2007finalistka wojewódzkiego etapu OWEOlimpiada Wiedzy EkologicznejGrażyna Kucharczyk
11Beata Kędzior2006/2007III miejsce etapu wojewódzkiegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejMałgorzata Twardowska
12Beata Kędzior2006/2007finalistka etapu centralnegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejMałgorzata Twardowska
13Anna Misztal2006/2007 2007/2008finalistka etapu okregowegoOlimpiada BiologicznaGrażyna Kucharczyk
14Jan Socha2006/2007 2007/2008finalista etapu okręgowegoOlimpiada BiologicznaGrażyna Łętocha
15Magdalena Ambroży2006/2007 2007/2008finalistka etapu okregowegoOlimpiada BiologicznaGrażyna Kucharczyk
16Marta Olesek2007/2008finalistka etapu wojewódzkiegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejMałgorzata Twardowska
17Beata Kędzior2007/2008finalistka etapu wojewódzkiegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejMałgorzata Twardowska
18Barbara Górka2007/2008finalistka etapu wojewódzkiegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejGrażyna Kucharczyk
19Joanna Piwowarska2008/2009finalistka etapu centralnegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejMałgorzata Twardowska
20Olga Konopka,
Katarzyna Pawlik,
Katarzyna Wójtowicz
2009/2010finalistki etapu okręgowegoOlimpiada BiologicznaGrażyna Łętocha
21O.Konopka, M.Wójtowicz K.Pawlik, J.Fornalik2010/2011finalistki etapu okręgowegoOlimpiada Biologiczna G.Łętocha
22Katarzyna Ochender2010/2011finalistka etapu wojewódzkiegoOlimpiada Wiedzy Ekologicznej G.Łętocha
23Krzysztof Morajka , Ewelina Mleczek2010/2011udział w etapie wojewódzkimOlimpiada Biologiczna G.Kucharczyk
24Kamil Wiejaczka2010/2011III m w etapie wojewódzkim, finalista etapu centralnego Olimpiada Wiedzy Ekologicznej G.Kucharczyk
25Wiktor Ostrowski2010/2011IV m -w etapie wojewódzkm, finalista etapu centralnegoOlimpiada Wiedzy Ekologicznej M.Twardowska
26Agnieszka Suder2011/2012finalistka etapu wojewódzkiegoOlimpiada Wiedzy Ekologicznej M.Twardowska
27Izabela Smok2011/2012finalistka etapu wojewódzkiegoOlimpiada Wiedzy Ekologicznej G.Łętocha
28Justyna Cież2011/2012finalistka etapu okręgowego- wyróżnienie pracy badawczejXLI Olimpiada BiologicznaM. Twardowska
29Agnieszka Suder, Edyta Szczypka, Kamila Prokocka2012/13finalistki etapu okręgowegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejM.Twardowska, G.Kucharczyk
30Agnieszka Suder, Daria Kaczorowska2013/14finalistki etapu okręgowegoOlimpiada Wiedzy EkologicznejM.Twardowska, G.Kucharczyk
31Edyta Szczypka2013/14finalistka etapu okręgowego- wyróżnienie pracy badawczejXLIII Olimpiada BiologicznaM.Twardowska
32Alicja Sobieraj2013/14III miejsce w etapie wojewódzkim, finalistka etapu centralnegoXXIX Olimpiada Wiedzy EkologicznejM.Twardowska
33Klaudia Gogól2014/2015udział w etapie wojewódzkimOlimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościG. Łętocha
34Alicja Sobieraj2014/2015udział w etapie wojewódzkimOlimpiada Wiedzy o Żywieniu i ŻywnościG. Łętocha
35Katarzyna Wróbel2014/2015finalistka etapu okręgowegoXLIV Olimpiada BiologicznaM. Twardowska
36Alicja Sobieraj2014/2015finalistka etapu centralnegoXXX Olimpiada Wiedzy EkologicznejG.Kucharczyk
37Klaudia Gogól2014/ 2015finalistka etapu centralnegoXXX Olimpiada Wiedzy EkologicznejG. Łętocha
38Jan Ciapraga2015/ 2016laureat zawodów okręgowychXLV Olimpiada BiologicznaM. Twardowska
39Alicja Sobieraj2015/ 2016VIII miejsce w etapie centralnym XXXI Olimpiada Wiedzy EkologicznejG. Kucharczyk
40Piotr Windak2015/ 2016finalista etapu centralnego XXXI Olimpiada Wiedzy EkologicznejG. Łętocha
41Barbara Paździor2015/ 2016 finalistka etapu okręgowego XXXI Olimpiada Wiedzy EkologicznejM. Twardowska
42Klaudia Druzgała 2016/ 2017udział w etapie wojewódzkimXXI Olimpiady o Żywieniu i ŻywnościG. Łętocha
43Barbara Paździor2016/ 2017udział w etapie wojewódzkimudział w etapie wojewódzkimM. Twardowska
44Maciej Klecha2016/ 2017…………………..XLVI Olimpiada BiologicznaG. Łętocha
Powrót na początek strony
FIZYKA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA OLIMPIADYNAUCZYCIEL
1Bartłomiej Rakoczy2005/2006etap wojewódzkiOlimpiada FizycznaJacek Ślósarz
2Łukasz Suder2005/2006etap wojewódzkiOlimpiada FizycznaJacek Ślósarz
4Paulina Hołuj2007/2008laureatka II stopnia Ogólnopolska Olimpiada "O diamentowy indeks AGH"Agnieszka Proszek
3Michał Lenart2009/2010finalistaOgólnopolska Olimpiada "O diamentowy indeks AGH"Janina Śliwa
4Artur Gędłek, ,Bartłomiej Żądło,Daniel Skałka, Wojciech Pieściak ,Mariusz Marzec2010/2011udział w etapie wojewódzkimOlimpiada o diamentowy indeks AGH - fizykaAgnieszka Proszek
5Janusz Tomasik2011/2012finalistaOgólnopolska Olimpiada "O diamentowy indeks AGH"Agnieszka Proszek
6Amadeusz Filipek2011/2012laureat III stopniaOgólnopolska Olimpiada "O diamentowy indeks AGH"Agnieszka Proszek
7Mateusz Smoleń2014/2015finalsta64. Centralna Olimpiada FizycznaJacek Ślósarz
8Mateusz Smoleń2014/2015laureat III stopniaOgólnopolskia Olimpiada o Diamentowy Indeks AGHJacek Ślósarz
9Michał Zbrożek2015/2016laureat III stopniaOgólnopolskia Olimpiada o Diamentowy Indeks AGHAgnieszka Proszek
10Michał Dybczak2015/2016finalistaOgólnopolskia Olimpiada o Diamentowy Indeks AGHAgnieszka Proszek
Powrót na początek strony
GEOGRAFIA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA OLIMPIADYNAUCZYCIEL
1Piotr Biela2004/2005uczestnik II etapuOlimpiada Geograficzna i NautologicznaIzabela Rokosz-Kowalska
2Monika Nieckula2004/2005uczestnik II etapuOlimpiada Geograficzna i NautologicznaIzabela Rokosz-Kowalska
3Katarzyna Grabowska2005/2006uczestnik II etapuOlimpiada Geograficzna i NautologicznaIzabela Rokosz-Kowalska
4Monika Pachacz2005/2006uczestnik II etapuOlimpiada Geograficzna i NautologicznaIzabela Rokosz-Kowalska
5Ewa Tondera2007/2008uczestnik II etapuOlimpiada Geograficzna i NautologicznaIzabela Rokosz-Kowalska
6Jacek Suder2008/2009uczestnik II etapuOlimpiada Geograficzna NautologicznaIzabela Rokosz-Kowalska
7Anna Hodurek2008/2009uczestnik II etapuOlimpiada Geograficzna i NautologicznaIzabela Rokosz-Kowalska
8Jacek Suder2009/2010uczestnik II etapuOlimpiada Geograficzna i NautologicznaIzabela Rokosz-Kowalska
9Gabriela Podmokły2010/2011uczestnik II etapuOlimpiada GeograficznaIzabela Rokosz-Kowalska
10Gabriela Podmokły2011/2012uczestnik II etapuOlimpiada GeograficznaIzabela Rokosz-Kowalska
11Anna Górecka2013/2014uczestnik II etapuOlimpiada GeograficznaIzabela Rokosz-Kowalska
12Tomasz Krawczyk2013/2014finalista III etapuOlimpiada GeograficznaIzabela Rokosz-Kowalska
13Adranna Zajda2014/2015uczestnik II etapuOlimpiada GeograficznaIzabela Rokosz-Kowalska
14Angelika Ożóg2014/2015uczestnik II etapuOlimpiada GeograficznaIzabela Rokosz-Kowalska
15Aleksandra Kotarba2016/2017uczestnik II etapuOlimpiada GeograficznaIzabela Rokosz-Kowalska
16Karolina Jania2016/2017uczestnik II etapuOlimpiada GeograficznaIzabela Rokosz-Kowalska
17Milena Paniak2016/2017uczestnik II etapuOlimpiada GeograficznaIzabela Rokosz-Kowalska
18Adranna Zajda2016/2017uczestnik II etapuOlimpiada GeograficznaIzabela Rokosz-Kowalska
Powrót na początek strony
HISTORIA I WOS
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA OLIMPIADYNAUCZYCIEL
1Dominik Oliwa2003/2004laureat Olimpiady Historycznej, eliminacje okręgoweOlimpiada HistorycznaIrena Bidzińska
2Zbigniew Dura2004/2005etap okręgowyParlamentaryzm polskiZdzisław Bajor
3Magdalena Lenart2006/2007etap okręgowyParlamentaryzm polskiZdzisław Bajor
4Anna Biel2006/2007etap okręgowyParlamentaryzm polskiZdzisław Bajor
5Marcel Wandas2007/2008etap okręgowyOlimpiada Wiedzy o Unii EuropejskiejSylwia Faracik
6Mateusz Łabuz2007/2008finalistka eliminacji okręgowychOlimpiada HistorycznaIrena Bidzińska
7Angelika Gwóźdź2007/2008finalistka eliminacji okręgowychOlimpiada Historyczna"Losy Polaków na Wschodzie"Irena Bidzińska
8Anna Biel2008/2009etap okręgowyOlimpiada HistorycznaZdzisław Bajor
9Magdalena Lenart2008/2009etap okręgowyOlimpiada HistorycznaZdzisław Bajor
10Dominika Sroka2009/2010udział w etapie okręgowymOlimpiada HistorycznaZdzisław Bajor
11Anna Wróbel2009/2010udział w etapie okręgowymOlimpiada HistorycznaZdzisław Bajor
12Kamil Kania2009/2010V miejscePolska PiastowskaZdzisław Bajor
13Dominik Górka2010/2011finalista etapu centralnegoOlimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymZdzisław Bajor
14Janusz Tomasik2011/2012etap wojewódzkiOlimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymSylwia Faracik
15Adrian Nowak2012/13finalistaOgólnopolskiej Olimpiady o Państwie i PrawieSylwia Faracik
16Piotr Kania2012/2013etap okręgowy Ogólnopolskiej Olimpiady o Państwie i PrawieSylwia Faracik
17Piotr Kania2012/2013etap okręgowyOgólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Świecie WspółczesnymSylwia Faracik
18Dawid Golik2013/2014finalista etapu rejonowego, uczestnik etapu centralnegoOlimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymBeata Strzelec
19Karolina Suruło2015/2016uczestnik etapu okręgowegoOlimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymBeata Strzelec
20Piotr Windak2015/2016uczestnik etapu okręgowegoOlimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymSylwia Faracik
21Sebastian Stefańczyk2015/2016uczestnik etapu okręgowegoOlimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymBeata Strzelec
22Tomasz Kisiel2015/2016finalista etapu rejonowego, uczestnik etapu centralnegoOlimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie WspółczesnymBeata Strzelec
23Piotr Windak2015/2016Etap okręgowyOlimpiada wiedzy o Polsce i świecie współczesnymSylwia Faracik
24Natalia Bochnia 2015/2016Etap okręgowyOlimpiada Wiedzy o Państwie i PrawieSylwia Faracik
25Katarzyna Wróbel 2015/2016Etap okręgowyOlimpiada Wiedzy o Państwie i PrawieSylwia Faracik
26Sebastian Stefańczyk 2015/2016Etap okręgowyOlimpiada Wiedzy o Państwie i PrawieSylwia Faracik
27Adrian Burtan 2015/2016Etap okręgowyOlimpiada HistorycznaJoannaKazanecka
Powrót na początek strony
JĘZYK POLSKI
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA OLIMPIADYNAUCZYCIEL
1Weronika Skóra2004/2005udział w etapie centralnym - etap pisemnyOlimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna Ślósarz
2Natalia Łabuz2005/2006udział w etapie centralnym - etap pisemnyOlimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna Ślósarz, Katarzyna Dziadek
3Katarzyna Opydo2006/2007finalistka etapu wojewódzkiegoOlimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna Ślósarz, Katarzyna Dziadek
4Anna Góralik2007/2008udział w etapie wojewódzkim - etap pisemnyOlimpiada Literatury i Języka PolskiegoKatarzyna Dziadek
5P Derewecka2008/2009 Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoIwona Dobrzyńska-Bicz
6Barbara Cyrek2009/2010II etap pisemnyOlimpiada Literatury i Języka PolskiegoElżbieta Matlak-Tryka
7Katarzyna Leszczyńska2009/2010II etap pisemny i ustnyOlimpiada Literatury i Języka Polskiego 
8Katarzyna Sułowska, Anna Gruszowska, Joanna Maciejczyk, Anna Wróbel2010/2011udział w etapie wojewódzkimOlimpiada Literatury i Języka Polskiego A.Dobrzyńska - Bicz
9Karolina Ochender 2011/2012eliminacje okręgowe - etap pisemny i ustnyXLII Olimpiada Literatury i Języka PolskiegoAnna Dobrzyńska-Bicz
Powrót na początek strony
MATEMATYKA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA OLIMPIADYNAUCZYCIEL
1Zdzisław Burda1982/1983finalistaOlimpiada MatematycznaWiesław Mnichowski
2Jan Bała1984/1985finalistaOlimpiada MatematycznaZofia Jaros
3Michał Porosło2003/2004udział w etapie wojewódzkimOlimpiada MatematycznaMarzena Polewka
4Axel Jach2006/2007udział w etapie wojewódzkimOlimpiada MatematycznaMarzena Polewka
5Paweł Suder2008/2009Laureat II stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Teresa Pietrzyk
6Damian Kudas2008/2009Laureat III stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Renata Radoń
7Damian Kudas2009/2010Laureat I stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Renata Radoń
8Kinga Węgrecka2010/2011finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Renata Radoń
9Marek Szlachetka2010/2011finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Renata Radoń
10Michał Suder2011/2012Laureat II stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
11Janusz Tomasik2011/2012finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
12Amadeusz Filipek2011/2012finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
13Janusz Węgrzyn2011/2012finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
14Piotr Dybeł2011/2012finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
15Piotr Dybeł2012/2013Laureat III stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
16Sebastian Brandys 2012/2013finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
17Szczepan Łapa2013/2014laureat III stopniaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Renata Radoń
18Mateusz Smoleń2013/2014laureat III stopniaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
19Mateusz Żaba 2013/2014finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Renata Radoń
20Mateusz Smoleń2014/2015udział w etapie wojewódzkimOlimpiada MatematycznaMarzena Polewka
21Monika Ciaputa2014/2015Laureat III stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
22Marcin Lis2014/2015Laureat III stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
23Mateusz Smoleń2014/2015Laureat III stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
24Paweł Talaga2014/2015Laureat III stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
25Michał Wilk2014/2015finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
26Jan Malina2014/2015finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
27Arkadiusz Olesek2014/2015finalistaOlimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
28Jan Malina2014/2015Laureat II stopniaOgólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki KrakowskiejMarzena Polewka
29Natalia Brandys2014/2015PółfinalistkaXIII Olimpiada Lingwistyki MatematycznejKatarzyna Wysocka
30Paweł Gędłek 2015/2016Laureat III stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
31Ewa Hechsman2015/2016Laureat III stopnia Olimpiada Matematyczna "O Diamentowy Indeks AGH"Marzena Polewka
32Paweł Gędłek2015/2016Laureat I stopniaOgólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki KrakowskiejMarzena Polewka
33Michał Piwowarczyk 2015/2016Laureat II stopniaOgólnopolski Konkurs o Złoty Indeks Politechniki KrakowskiejTeresa Pietrzyk
34Natalia Brandys2015/2016PółfinalistkaXIII Olimpiada Lingwistyki MatematycznejMarzena Polewka
35Marcin Mazurek 2015/2016PółfinalistaXIII Olimpiada Lingwistyki MatematycznejMarzena Polewka
Powrót na początek strony
RELIGIA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA OLIMPIADYNAUCZYCIEL
1Szymon Cieżak 2010/2011udział w etapie diecezjalnymOlimpiada Teologi KatolickiejKs. Z. Sala
2Jacek Suder2008/2009etap diecezjalnyOlimpoada Wiedzy BiblijnejMarian Pietraszko
3Magdalena Lenart2008/2009VI miejsce - rejon (etap diecezjalny)Olimpiada Teologii KatolickiejTeresa Słonina
4Magdalena Lenart2007/2008IV miejsce - rejonOlimpiada Teologii KatolickiejTeresa Słonina
5Karolina Szlachetka2007/2008VII miejsce etap wojewódzkiOlimpiada Wiedzy BiblijnejMarian Pietraszko
6Magdalena Lenart2006/2007VI miejsce - rejon (etap diecezjalny)Olimpiada Teologii KatolickiejTeresa Słonina

Powrót na początek strony
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH PRZEDMIOTOWYCH
(REJON I WYŻEJ)
Powrót na początek strony
BIOLOGIA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Karol Miąsko2006/2007II miejsceKonkurs "Mój las"Małgorzata Twardowska
2Karolina Chmiel2006/2007III miejsceKonkurs "Mój las"Grażyna Łętocha
3Ilona Jamka2006/2007I miejsce za prezentacjęPowiatowa Sesja Ekologiczna "Ochrona bioróżnorodności…"Małgorzata Twardowska
4Joanna Piwowarska2006/2007I miejsce za prezentacjęPowiatowa Sesja Ekologiczna "Ochrona bioróżnorodności…"Małgorzata Twardowska
5Grażyna Woźnica2006/2007I miejsce za plakatPowiatowa Sesja Ekologiczna ( w Sułkowicach)Małgorzata Twardowska
6Marta Olesek2006/2007I miejsce za plakatPowiatowa Sesja Ekologiczna ( w Sułkowicach)Małgorzata Twardowska
7Beata Kędzior2006/2007III miejsce - testPowiatowa Sesja EkologicznaMałgorzata Twardowska
8Barbara Górka2006/2007I miejsce - testPowiatowa Sesja EkologicznaGrażyna Kucharczyk
9Karolina Chorabik2006/2007III miejsce za prezentacjęPowiatowa Sesja EkologicznaGrażyna Kucharczyk
10Mateusz Pilch2006/2007III miejsce za prezentacjęPowiatowa Sesja EkologicznaGrażyna Kucharczyk
11Agnieszka Stopkiewicz2007/2008I miejsceKonkurs "Mój las"Grażyna Łętocha
12Marzena Kaperek2007/2008I miejscePowiatowa Sesja Ekologiczna "Bez wody nie ma życia"Małgorzata Twardowska, Zbigniew Murzyn
13Bernadetta Szafraniec2007/2008I miejscePowiatowa Sesja Ekologiczna "Bez wody nie ma życia"Małgorzata Twardowska, Zbigniew Murzyn
14Anna Woźniak2007/2008I miejscePowiatowa Sesja Ekologiczna "Bez wody nie ma życia"Małgorzata Twardowska, Zbigniew Murzyn
15Maja Świętalska,
Ewelina Mleczek,
Kamil Wiejaczka,
Szymon Owczarkiewicz
2009/2010I miejsce wyróżnienie pracy multimedialnejKonkurs ekologiczny powiatowyGrażyna Kucharczyk
16K.Wiejaczka Sz.Owczarkiewicz, K.Kusiak,m.Świętalska2010/2011I m w etapie powiatowym Konkurs Powiatowy Ekologiczny- j.angielskiG.Kucharczyk
17B.Drabik, K.Ulman2010/2011II m w etapie powiatowym Konkurs EkologicznyG.Kucharczyk
18Justyna Cież, Alicja Piwowarska , Gabriela Woźnica2010/2011I m w etapie powiatowym Konkurs Ekologiczny EnergiaM.Twardowska
19Justyna Cież 2010/2011III m w etapie okregowym i wyróżnienie w etapie centralnym Konkurs Ogólnopolski " Mój Las " XXIV edycjaM.Twardowska
20Edyta Szczypka 2011/2012II miejsceKonkurs "Mój las"M. Twardowska
21Agnieszka Suder2011/2012III miejsceKonkurs "Mój las"M. Twardowska
22Agnieszka Suder2012/2013III miejsceKonkurs "Mój las"M. Twardowska
23Bartłomiej Pacułt2013/2014II miejsceKonkurs "Mój las"M. Twardowska
24Mateusz Kipek i Grzegorz Kozak2014/2015I miejscePowiatowy Konkurs Ekologiczny w j. angielskim dla szkół ponadgimnazjalnych (w ZSTE)G. Kucharczyk
25Aleksandra Gradek i Dominik Prośniak2015/2016II miejscePowiatowy Konkurs Ekologiczny w j. angielskim dla szkół ponadgimnazjalnych (w ZSTE)G. Kucharczyk
26Julia Biela, Kacper Góra, Izabela Lenart2016/2017I miejsce Powiatowy konkurs : "Ziemia- błękitna planeta…" (Starostwo Powiatowe)M. Twardowska
27Karolina Halek, Krystian Szafraniec2016/2017……….Konkurs "Mój las"M.Twardowska
Powrót na początek strony
CHEMIA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Barbara Karcz2005/2006I miejscePowiatowa Sesja EkologicznaZbigniew Murzyn
2Justyna Kurowska2005/2006I miejscePowiatowa Sesja EkologicznaZbigniew Murzyn
3Agnieszka Wójcik2006/2007II etap (finałowy)Małopolski Konkurs Wiedzy ChemicznejZbigniew Murzyn
4Artur Surówka2006/2007II etap (finałowy)Małopolski Konkurs Wiedzy ChemicznejZbigniew Murzyn
5Jan Socha2007/2008IV miejsceMałopolski Konkurs Wiedzy ChemicznejZbigniew Murzyn
6Marzena Koperek2007/2008I miejscePowiatowa Sesja EkologicznaZbigniew Murzyn, Małgorzata Twardowska
7Bernadetta Szafraniec2007/2008I miejscePowiatowa Sesja EkologicznaZbigniew Murzyn, Małgorzata Twardowska
8Anna Woźniak2007/2008I miejscePowiatowa Sesja EkologicznaZbigniew Murzyn, Małgorzata Twardowska
9Paweł Kiszka 2009/2010wyróżnienieMałopolski Konkurs Wiedzy ChemicznejIrena Majdecka
10Paweł Kiszka 2010/2011wyróżnienieMałopolski Konkurs Wiedzy ChemicznejIrena Majdecka
11Alicja Piwowarska2011/2012II etap (finałowy)Małopolski Konkurs Wiedzy ChemicznejIrena Majdecka
12Alicja Malisz2011/2012II etap (finałowy)Małopolski Konkurs Wiedzy ChemicznejIrena Majdecka
13Krzysztof Panuś2011/2012II etap (finałowy)Małopolski Konkurs Wiedzy ChemicznejIrena Majdecka
Powrót na początek strony
FIZYKA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Konrad Kołodziejczyk2004/2005laureat XI Krakowskiego Konkursu FizycznegoKrakowski Konkurs FizycznyJanina Śliwa
2Konrad Kołodziejczyk2005/2006wyróżnieniePolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"Janina Śliwa
3Tomasz Zdybeł2005/2006wyróżnieniePolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"Janina Śliwa
4Paulina Hołuj2007/2008laureatka II stopnia Diamentowy Indeks AGHAgnieszka Proszek
5Michał Lenart2007/2008wyróżnieniePolsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko"Janina Śliwa
6Michał Lenart2007/2008laureatXIV Krakowski Konkurs FizycznyJanina Śliwa
7Michał Lenart2008/2009wyróżnienieOgólnopolski konkurs Fizyczny"Lwiatko" Janina Śliwa
8Artur Stasiak2008/2009wyróżnienieOgólnopolski konkurs Fizyczny"Lwiatko" Janina Śliwa
9Michał Lenart2008/2009wyróżnienieOlimpiada o Diamentowy Indeks AGHJanina Śliwa
10Jakub Pawlak2008/2009II etapOlimpiada o Diamentowy Indeks AGHAgnieszka Proszek
11Janusz Tomal2010/2011II m. w etapie wojewódzkim Konkurs Fizyki " Fuzja jądrowa " Agnieszka Proszek
12Jarosław Rylewicz ,Pacek Mateusz2010/2011III m. w etapie wojewódzkim Konkurs Fizyki " Fuzja jądrowa " Anna Baran
13M.Szlachetka, M.Warzecha,K.Jabcoń2010/2011I m w etapie wojewódzkimDebata Oxfordzka Jacek Ślósarz
14Beata Drabik,Krzysztof Morajko2010/2011finaliści etapu wojewódzkiegoKonkurs projektów naukowych w MałopolsceJanina Śliwa
15Karol Socha, Marek Szlachetka2010/2011wyróżnienie w etapie wojewódzkimKonkurs projekjów naukowych w MałopolsceJanina Śliwa
16Aleksandra Falkowska2011/2012laureatkaXVIII Krakowski Konkurs FizycznyAgnieszka Proszek
Powrót na początek strony
GEOGRAFIA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Marianna Tekieli2004/2005laureatka etapu regionalnegoPrzyjazne Regiony w Sercu EuropyIzabela Rokosz-Kowalska
2Marcin Depta2004/2005laureat etapu regionalnegoPrzyjazne Regiony w Sercu EuropyIzabela Rokosz-Kowalska
3Andrzej Wylegała2005/2006laureat etapu regionalnegoPrzyjazne Regiony w Sercu EuropyIzabela Rokosz-Kowalska
4Małgorzata Murzyn2006/2007laureatka etapu regionalnegoPrzyjazne Regiony w Sercu EuropyIzabela Rokosz-Kowalska
5Monika Cież2007/2008I miejsce - powiatMłoda MałopolskaIzabela Rokosz-Kowalska
6Halina Łabędź2010/2011uczestnik drugiego etapuKonkurs o diametowy Indeks AGHIzabela Rokosz-Kowalska
7Jakub Obajtek2010/2011uczestnik drugiego etapuKonkurs o diametowy Indeks AGHIzabela Rokosz-Kowalska
8Gabriela Podmokły2011/2012uczestnik drugiego etapuKonkurs o diametowy Indeks AGHIzabela Rokosz-Kowalska
Powrót na początek strony
HISTORIA I WOS
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Monika Jaśkowiec2003/2004wyróżnienieFundacja S. Batorego i Ośrodek KartaZdzisław Bajor
2Agnieszka Warmus2003/2004wyróżnienieFundacja S. Batorego i Ośrodek KartaZdzisław Bajor
3Michał Wilkosz2004/2005wyróżnienieFundacja S. Batorego i Ośrodek KartaZdzisław Bajor
4Karolina Hajdas2004/2005V miejscePolska PiastowskaZdzisław Bajor
5Emilia Łapa2005/2006I miejsce - laureat eliminacji wojewódzkichMoja Ojczyzna w Zjednoczonej Europie XXI w.Irena Bidzińska
5Karolina Hajdas2005/2006IV miejsce w finaleKonkurs wiedzy o UJZdzisław Bajor
6Katarzyna Druzgała2005/2006I miejsce - laureat eliminacji wojewódzkichMoja Ojczyzna w Zjednoczonej Europie XXI w.Irena Bidzińska
6Magdalena Kowalczyk2006/2007I miejsce (indeks)Konkurs wiedzy o UJSylwia Faracik
7Gabriela Rozwadowska2005/2006I miejsce - laureat eliminacji wojewódzkichMoja Ojczyzna w Zjednoczonej Europie XXI w.Irena Bidzińska
7Joanna Panek2006/200733. miejsce (indeks)Konkurs wiedzy o UJSylwia Faracik
8Katarzyna Żak2005/2006I miejsce - laureat eliminacji wojewódzkichMoja Ojczyzna w Zjednoczonej Europie XXI w.Irena Bidzińska
8Gabriela Różycka2006/2007wyróżnienieI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się bć wolnymi"Joanna Kazanecka
9Karolina Kasprzyk2006/2007wyróżnienieI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się bć wolnymi"Joanna Kazanecka
10Jadwiga Mielecka2006/2007wyróżnienieI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się bć wolnymi"Joanna Kazanecka
11Beata Stoch2006/2007wyróżnienieI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się bć wolnymi"Joanna Kazanecka
12Kamila Bylica2006/2007wyróżnienieI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się bć wolnymi"Joanna Kazanecka
13Katarzyna Bednarz2006/2007I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich"Ojczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w."Irena Bidzińska
14Katarzyna Druzgała2006/2007I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichOjczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w.Irena Bidzińska
15Katarzyna Grzelka2006/2007I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichOjczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w.Irena Bidzińska
16Katarzyna Kołodziejczyk2006/2007I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichOjczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w.Irena Bidzińska
17Wiktoria Klimas2006/2007I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichOjczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w.Irena Bidzińska
18Katarzyna Kmiecik2006/2007I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichOjczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w.Irena Bidzińska
19Jolanta Kudłacz2006/2007I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichOjczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w.Irena Bidzińska
20Milena Starzec2006/2007I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichOjczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w.Irena Bidzińska
21Gabriela Róg2006/2007I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichOjczyzna -Wielki Zbiorowy Obowiązek XXI w.Irena Bidzińska
22Marzena Bieś2007/2008I miejsceII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi"Joanna Kazanecka
23Edyta Pietrzyk2007/2008I miejsceII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi"Joanna Kazanecka
24 Dominika Stoszek2007/2008I miejsce II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi"Joanna Kazanecka
24Monika Okrzesik2007/2008I miejsceII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi"Joanna Kazanecka
25Ania Wietrzyk2007/2008I miejsceII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Edukacyjnego "Odważmy się być wolnymi"Joanna Kazanecka
26Kararzyna Grzelka2007/2008I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkich"Polska dla Europy i Świata XXIw."Irena Bidzińska
27Angelika Gwóźdz2007/2008I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichPolska dla Europy i Świata XXIw.Irena Bidzińska
28Justyna Pacia2007/2008I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichPolska dla Europy i Świata XXIw.Irena Bidzińska
29Magdalena Aichler2007/2008I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichPolska dla Europy i Świata XXIw.Irena Bidzińska
30Klaudia Hodurek2007/2008I miejsce- laureat eliminacji wojewódzkichPolska dla Europy i Świata XXIw.Irena Bidzińska
 Monika Okrzesik2008/2009III miejsce IX Ogólnopolski Konkurs Polska PiastwJoanna Kazanecka
 Monika Okrzesik2009/2010II miejsceXIII Konkurs wiedzy o Uniwersytecie JagiellońskimJoanna Kazanecka
31Ewa Tondera2007/2008wyróżnienieII Międzynarodowy Konkurs Historyczny Śląskie Zamki i PałaceIrena Bidzińska
32Radosław Barański2009/2010III miejsce Powiaty Konkurs Historyczny "Kampania wrześniowa 1939 jej przebieg i skutki" Irena Bidzińska
33Małgorzata Czapnik2009/2010wyróżnieniePowiaty Konkurs Historyczny "Kampania wrześniowa 1939 jej przebieg i skutki" Joanna Kazanecka
34Małgorzata Czapnik2011/2012III miejsce Międzynarodowy Węgiersko - Polski Konkurs HistorycznyJoanna Kazanecka
35Sabina Hajdas2011/2012III miejsce Międzynarodowy Węgiersko - Polski Konkurs HistorycznyJoanna Kazanecka
36Agnieszka Drabina2011/2012III miejsce Międzynarodowy Węgiersko - Polski Konkurs HistorycznyJoanna Kazanecka
37Adrian Nowak2011/1012finalistaMiędzynarodowy Węgiersko - Polski Konkurs HistorycznySylwia Faracik
38Mołgorzata Czapnik2011/2012III miejsce III Powiaty Konkurs Historyczny "13 grudnia1981 - geneza i skutki…" " Joanna Kazanecka
39Filip Oramus2011/2012wyróżnienieIII Powiaty Konkurs Historyczny "13 grudnia1981 - geneza i skutki…" " Joanna Kazanecka
40Paweł Gędźba2012/2013etap okręgowyOgólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu WielkimSylwia Faracik
41Monika Ziemianin 2012/2013etap centralny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Kazimierzu WielkimSylwia Faracik
42Adrian Nowak2012/20132 miejsceOgólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Uniwersytecie JagiellońskimSylwia Faracik
43Tomasz Krawczyk 2012/2013laureat etapu wojewódzkiego Konkursu Rzeczypospolita Polska Kultura XXI wiekuIrena Bidzińska
44Bętkowski Marek, Nowak Adrian, Piwowarska Ewelina 2012/2013III miejsce Międzynarodowy Konkurs Węgiersko-Polski Sylwia Faracik
45Adrian Burtan 2013/2014II miejscePowiatowego Konkursu Historycznego ”Powstanie styczniowe broń i biżuteria” Joanna Kazanecka
46A. Ziębiński, A Wątorek, N. Bochnia, 2013/2014wyróżnieniePowiatowego Konkursu Historycznego ”Powstanie styczniowe broń i biżuteria” Joanna Kazanecka,Irena Bidzińska
47Adrian Burtan, Renata Romańska 2014/2015I miejscePowiatowy konkurs Historyczny "Bitwa o Monte Cassino zwana bitwą o Rzym"Joanna Kazanecka, Irena Bidzińska
48Maciej Wilk2014/2015II miejscePowiatowy konkurs Historyczny "Bitwa o Monte Cassino zwana bitwą o Rzym"Irena Bidzińska
49 Daniel Pulchny i Adrian Ziębiński 2015/16III miejsce VII Powiatowego Konkurs Historycznego pod hasłem: „75 rocznica Bitwy o Anglię i udział w niej Polaków” Joanna Kazanecka
50Aleksandra Francuzik 2015/2016wyróżnienieVII Powiatowego Konkurs Historycznego pod hasłem: „75 rocznica Bitwy o Anglię i udział w niej Polaków”Sylwia Faracik
Powrót na początek strony
INFORMATYKA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Wojciech Szydlak, Marcin Węgrzyn2010/2011II m. w etapie powiatowymPowiatowe Zawody Młodzieży Szkolnej w InformatyceI.Dąbrowska
Powrót na początek strony
JĘZYK ANGIELSKI
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Anna Obajtek2005/2006finalistkaKonkurs o indeks - Collage ChallengeKatarzyna Sosin
2Anna Leśniak2005/2006finalistkaKonkurs o indeks - Collage ChallengeKatarzyna Sosin
3Anna Obajtek2006/2007I miejscePowiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał)Katarzyna Sosin
4Anna Obajtek2006/2007II miejsceKonkurs o indeks - Collage ChallengeKatarzyna Sosin
5Magdalena Murzyn2006/2007I miejsceKonkurs o indeks - Collage ChallengeKatarzyna Sosin
6Magdalena Murzyn2006/2007II miejscePowiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał)Katarzyna Sosin
7Jacek Cyrek2007/2008II miejscePowiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał)Edyta Profic
8Ryszard Kaleta2007/2008I miejscePowiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał)Celina Socha
9Ryszard Kaleta2007/2008finalistaKonkurs o indeks - Collage ChallengeCelina Socha
10Aldona Wielgus2007/2008finalistkaKonkurs o indeks - Collage ChallengeCelina Socha
11Tomasz Ulman2007/2008finalistaKonkurs o indeks - Collage ChallengeCelina Socha
12Natalia Brandys2014/2015II miejscePowiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał)Celina Socha
13Małgorzata Marszałek2014/2015III miejscePowiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał)Edyta Profic
14Michał Zbrożek2015/2016I miejscePowiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał)Joanna Rychlicka
15Marcin Mazurek2015/2016II miejscePowiatowy Konkurs Języka Angielskiego (finał)Celina Socha
Powrót na początek strony
JĘZYK NIEMIECKI
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Bartłomiej Rabka2006/2007finalistaMeister der Deutschen SpracheAlicja Wojtycza
2Agnieszka Majchrzak2007/2008finalistkaMeister der Deutschen SpracheBeata Janicka-Senecka
3Angelina Biela2007/2008udział w II etapieMeister der Deutschen SpracheAgata Kowalska-Zahel
4Damian Bess2007/2008udział w II etapieMeister der Deutschen SpracheAgata Kowalska-Zahel
5Damian Bess2008/2009finalistaKonkurs Jęz.Niem.KNJO ZakopaneAgata Kowalska-Zahel
6Anna Skrzeczek2008/2009udział w II etapieKonkurs Jęz.Niem.KNJO ZakopaneCzesława Szczęsna
7Justyna Zięba2008/2009udział w II etapieKonkurs Jęz.Niem.KNJO ZakopaneCzesława Szczęsna
8Janusz Tomasik2009/2010finalistaMeister der Deutschen SpracheAgata Kowalska-Zahel
9Anna Hodurek2010/2011udział w II etapieKonkurs Pięknego CzytaniaBeata Janicka-Senecka
10Anna Szczypka2010/2011udział w II etapieKonkurs Pięknego CzytaniaAlicja Wojtycza
11Justyna Ziembla2010/2011udział w II etapieKonkurs Pięknego CzytaniaBeata Janicka-Senecka
12Joanna Majczyk2011/2012udział w II etapieKonkurs Pięknego CzytaniaAlicja Wojtycza
13Katarzyna Kania2011/2012udział w II etapieKonkurs Pięknego CzytaniaCzesława Szczęsna
14Karolina Sobczak2011/2012udział w II etapieKonkurs Pięknego CzytaniaAlicja Wojtycza
Powrót na początek strony
JĘZYK POLSKI
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Elżbieta Bajgrowicz2003/2004wyróżnienie (eliminacje rejonowe)49. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Ślósarz
2Elżbieta Bajgrowicz2003/2004I miejsce (eliminacje powiatowe)49. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Ślósarz
3Joanna Święch2003/2004II miejsce (eliminacje powiatowe)49. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji ŚpiewanejAnna Ślósarz
4Sabina Knapczyk2003/2004wyróżnienie (eliminacje powiatowe)49. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Ślósarz
5Elżbieta Pawlikowska2003/2004wyróżnienie (eliminacje powiatowe)49. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Ślósarz
6Bartłomiej Woźniak2003/2004wyróżnienie (eliminacje powiatowe)49. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej "Wywiedzione ze słowa"Anna Ślósarz
7Michał Wilkosz2003/2004I miejsceI edycja Wojewódzkiego Konkursu Historycznego "Z rodzinnych albumów-budowanie niepodległej 1914-39"Krystyna Bajor
8Joanna Święch2004/2005I wyróżnienie (eliminacje rejonowe)50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji ŚpiewanejAnna Ślósarz
9Joanna Święch2004/2005II miejsce (eliminacje powiatowe)50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji ŚpiewanejAnna Ślósarz
10Monika Jaśkowiec2004/2005II miejsce (eliminacje powiatowe)50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Anna Ślósarz
11Elżbieta Pawlikowska2004/2005II miejsce (eliminacje powiatowe)50. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Ślósarz
12Kornelia Leśniak2004/2005wyróżnienie (eliminacje powiatowe)50. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej "Wywiedzione ze słowa"Anna Ślósarz
13Sabina Knapczyk2004/2005wyróżnienie (eliminacje powiatowe)50. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Ślósarz
14Katarzyna Sędzik2004/2005wyróżnienie (eliminacje powiatowe)50.Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Ślósarz
15Katarzyna Opydo2004/2005nagrodaWojewódzki Konkurs Literacki "Piórem malowane"Anna Ślósarz
16Monika Tomczyk2005/2006wyróżnienieII etapOgólnopolskiego Konkursu RecytatorskiegoKrystyna Bajor
17Monika Topa2005/2006wyróżnieniII etapOgólnopolskiego Konkursu RecytatorskiegoKrystyna Bajor
18Milena Strzelec2006/2007wyróżnienie "Z poprawną polszczyzna na co dzień"Krystyna Bajor
19Monika Tomczyk2006/2007wyróżnienieII etapOgólnopolskiego Konkursu RecytatorskiegoKrystyna Bajor
202A i 2E ( 27 osób)2007/2008II etap "Z poprawną polszczyzna na co dzień"Katarzyna Dziadek
21Natalia Piekarz2007/2008I miejsceII etap Konkursu RecytatorskiegoElżbieta Kotarba
22Katarzyna Iżyk2007/2008II miejsceII etap Konkursu RecytatorskiegoAnna Dobrzynska-Bicz
23Marzena Bieś 2007/2008wyróżnienieII etap Konkursu RecytatorskiegoElżbieta Matlak -Tryka
24Sylwia Klubowicz2007/2008wyróżnienieII etap Konkursu RecytatorskiegoElżbieta Matlak -Tryka
25Katarzyna Leszczyńska2007/2008III miejsceII etap Konkursu RecytatorskiegoElżbieta Matlak -Tryka
26Katarzyna Iżyk2007/2008wyróżnienieIII etap Konkursu RecytatorskiegoAnna Iwona Dobrzyńska-Bicz
27Aleksandra Skóra2007/2008III miejsceII etap Konkursu RecytatorskiegoAnna Iwona Dobrzyńska-Bicz
28Aleksandra Skóra2007/2008finalistkaKonkurs literacki (Kraków) "Pan Cogito a zagadka bytu"Anna Iwona Dobrzyńska-Bicz
29Gabriela Jachimowicz2007/2008finalistkaOgólnopolski Konkurs Socjologiczny "Życie w Internecie"Anna Ślósarz
30Patrycja Bujas2007/2008wyróżnienie (eliminacje powiatowe)53. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Ślósarz
31Milena Starzec 2007/2008wyróżnienieOgólnopolski Konkurs "Z poprawnę polszczyzną na co dzień"Krystyna Bajor
32Anna Ślusarczyk 2008/2009wyróżnienieV Ogólnopolski Konkurs polonistyczny "Z poprawna polszczyzna na co dzień"Krystyna Bajor
33Kamila Boczkaj 2008/2009wyróżnienieV Ogólnopolski Konkurs polonistyczny "Z poprawna polszczyzna na co dzień"Kasia Dziadek
34Konrad Cygal 2008/2009II miejsce (eliminacje powiatowe)54 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiKrystyna Bajor
35Martyna Obajtek 2008/2009III miejsce(elminacje powiatowe)54 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiKrystyna Bajor
36Sabina Olszowska 2008/2009III miejsce (etap powiatowy)54 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAgnieszka Panuś
37Aleksandra Skóra 2008/2009II miejsce(etap powiatowy)54 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Iwona Dobrzyńska-Bicz
38Katarzyna Irzyk 2008/2009III miejsce (etap powiatowy)54 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Iwona Dobrzyńska-Bicz
39A Światłoń 2008/2009III miejsce (etap powiatowy)54 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Iwona Dobrzyńska-Bicz
39G Uziel 2008/2009Wyróżnienie (etap powiatowy)54 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAnna Iwona Dobrzyńska-Bicz
40Filip Kozak 2008/2009wyróżnienie (eliminacje powiatowe)54 Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiKrystyna Bajor
41Konrad Cygal 2008/2009III miejsceOgólnopolski Konkurs Piosenki w WarszawieKrystyna Bajor
42Klaudia Wojtasik, Kinga Kiszka,Beata Ryś 2008/2009wyróżnienie (etap wojewódzki)Talenty Małopolski 2009Krystyna Bajor
43Katarzyna Jabcoń, Martyna Obajtek, Konrad Cygal 2008/2009wyróżnienieWojewódzki Konkurs Kolęd "Wesołą nowinę bracia śpiewajci"Krystyna Bajor
44Klaudia Wojtasik, Kinga Kiszka,Beata Ryś, Katarzyna Jabcoń, Martyna Obajtek, Konrad Cygal 2008/2009wyróżnienieWojewódzki Konkurs Kolęd "Wesołą nowinę bracia śpiewajci"Krystyna Bajor
45Iwona Szydlak 2008/2009wyróżnienie (etap powiatowy)Konkurs Recytatorski im. Bursy w KrakowieKatarzyna Bandoła
46A Światłoń 2008/2009wyróżnienie (etap wojewódzki)Konkurs Recytatorski im. Bursy w KrakowieAnna Iwona Dobrzyńska-Bicz
47Aleksandra Skóra 2008/2009finalistka (etap wojewódzki)Literacki Konkura w Roku HerbertaAnna Iwona Dobrzyńska-Bicz
48A Wróbel, D Sroka 2008/2009III miejscePowiatowa Sesja Języka PolskiegoAnna Iwona Dobrzyńska-Bicz
49Bartosz Bonder 2008/2009 I miejsceKonkurs Poprawnej Polszczyzny w Sesji Języka PolskiegoAnna Iwona Dobrzyńska-Bicz
50Adam Światłoń2009/2010III eliminacji rejonowychKonkurs RecytatorskiIwona Dobrzyńska-Bicz
51Katarzyna Irzyk2009/2010II miejsce eliminacji rejonowychKonkurs RecytatorskiIwona Dobrzyńska-Bicz
52Paulina Latosiewicz2009/2010I miejsce eliminacji rejonowychKonkurs RecytatorskiAgnieszka Panuś
53Dominika Dąbrowska2009/2010I miejsce eliminacji powiatowychKonkurs RecytatorskiKatarzyna Bandoła
54Karina Węgrzyn, Szymon Węgrzyn2010/2011II m. ( rejon) ,
wyróżnienie (rejon)
Konkurs Recytatorski E.Matlak -Tryka
55Paulina Latosiewicz II g2010/2011I m. (rejon)Konkurs Recytatorski A.Panuś
56Dominika Dąbrowska2010/2011III m. w etapie powiatowymKonkursRecytatorski K.Bandoła
57Konrad Cygal2010/2011I m w etapie powiatowym Konkurs Recytatorski (Poezja Śpiewana)K.Bajor
58Martyna Strąg2010/2011III m. W etapie wojewódzkimKonkurs Literacki "Między realem a rzeczywistością "A.Dobrzyńska - Bicz
59Justyna Chmiel 2010/2011II m w etapie rejonowymKonkurs recytatorski A.Dobrzyńska - Bicz
60Paulina Latosiewicz kl.IIIG2011/2012II miejsce/ etap powiatowy/ wyróżnienie/ etap rejonowy/57. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAgnieszka Panuś
61Krystian Horwacik kl. IIG2011/2012II miejsce/ etap powiatowy/ 57. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiElżbieta Matlak-Tryka
62Anna Grzybek kl. IIH2011/2012wyróżnienie/etap powiatowy/ wyróżnienie /etap rejonowy/57. Ogólnopolski Konkurs RecytatorskiAgnieszka Panuś
63Szymon Węgrzyn kl.IIG2011/2012I miejsce /etap powiatowy/ 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -Turniej Jednego AktoraElżbieta Matlak-Tryka
64Natalia Hodurek kl.IB2011/2012wyróżnienie/ etap powiatowy/ wyróżnienie /eliminacje rejonowe/57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Turniej "Wywiedzione ze słowa"Agnieszka Panuś
65Urszula Szpakiewicz kl. IIB2011/2012I miejsce /etap powiatowy/ 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Turniej "Wywiedzione ze słowa"Robert Kuś
66Klaudia Mirek kl.III H2011/2012II miejsce /etap powiatowy/ 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski -Turniej "Wywiedzione ze słowa"Katarzyna Dziadek
67Anna Ryś kl.IG2011/2012I miejsce /etap powiatowy/ 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji ŚpiewanejKrystyna Bajor
68Natalia Hodurek kl.IB2011/2012I miejsce /etap powiatowy/ 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji ŚpiewanejAgnieszka Panuś
69Paulina Skałka kl. IC2011/2012wyróżnienie /etap powiatowy/ 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji ŚpiewanejAgnieszka Panuś
70Lidia Talaga kl.IC2011/2012wyróżnienie /etap powiatowy/ 57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - Turniej Poezji ŚpiewanejAgnieszka Panuś
71Sabina Hajdas kl.IIB2011/2012IV miejsceKonkurs wiedzy o życiu i twórczości poetyckiej Jacka KaczmarskiegoRobert Kuś
72Marcelina Cież kl.IIH2011/2012Mistrz OrtografiiPowiatowe DyktandoAgnieszka Panuś
Powrót na początek strony
MATEMATYKA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
MATEMATYKA
Międzyszkolne Zawody Matematyczne
1Urszula Małota1990/1991laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
2Sebastian Grucela1993/1994finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
3Marcin Maślanka1994/1995laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneMaria Róg
4Bogdan Dąbrowski1995/1996laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
5Krzysztof Jasek1996/1997laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
6Małgorzata Murzyn1996/1997finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
7Bogdan Dąbrowski1996/1997laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
8Krzysztof Jasek1998/1999finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
9Grzegorz Szczerba1998/1999finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
10Michał Dyrek1998/1999finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
11Krzysztof Jasek1999/2000finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
12Rafał Szymczyk2000/2001finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
13Grzegorz Szczerba2000/2001finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
14Rafał Szymczyk2001/2002finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
15Grzegorz Szczerba2001/2002finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
16Sylwia Hajdas2002/2003finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
17Rafał Szymczyk2002/2003finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
18Maciej Górka2002/2003finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
19Rafał Szymczyk2002/2003laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
20Janusz Bożek2003/2004laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
21Mateusz Łabuz2005/2006finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
22Aleksander Papierz2006/2007laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneMarzena Polewka
23Barbara Górka2006/2007finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
24Damian Kudas2008/2009finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneRenata Radoń
25Piotr Mierzejewski2009/2010laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneMarzena Polewka
26Justyna Pacia2009/2010finalistaMiędzyszkolne Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
27Paweł Kiszka2009/2010laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
28Damian Kudas2009/2010laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneRenata Radoń
29Kamila Prokocka2010/2011laureatMiędzyszkolne Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
Powiatowe Zawody Matematyczne
1Michał Dziedzic2003/2004I miejsceII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
2Rafał Szymczyk2003/2004II miejsceII Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
3Michał Porosło2003/2004II miejsceII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
4Paweł Matusiak2003/2004III miejsceII Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
5Michał Dzeidzic2004/2005I miejsceIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
6Bodusław Talaga2004/2005I miejsceIII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
7Michał Porosło2004/2005II miejsceIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
8Aleksander Papierz2004/2005II miejsceIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
9Anna Nalepa2004/2005III miejsceIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
10Aneta Bujas2005/2006I miejsceIV Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
11 Rafał Fijał 2005/2006I miejsceIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
12Justyna Wróblewska2005/2006I miejsceIV Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
13Barbara Górka2005/2006I miejsceIV Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
14Klaudia Obajtek2005/2006I miejsceIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
15Aleksander Papierz2005/2006II miejsceIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
16Katarzyna Ruman2005/2006III miejsceIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
17Magdalena Płoskonka2005/2006III miejsceIV Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
18Elżbieta Gradek2005/2006III miejsceIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
19Barbara Górka2006/2007I miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
20Andrzej Wylegała2006/2007I miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
21Paweł Suder2006/2007I miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
22Mariusz Obajtek2006/2007I miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
23Justyna Wróblewska2006/2007II miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
24Piotr Ślusarczyk2006/2007II miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
25Anna Zborowska2006/2007II miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
26Monika Wójciak2006/2007II miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
27Klaudia Obajtek2006/2007II miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
28Aleksander Papierz2006/2007III miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
29Paulina Derewecka2006/2007III miejsceV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
30Barbara Górka2007/2008I miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
31Maksymilian Grabowski2007/2008I miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
32Paulina Hołuj2007/2008I miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
33Marcin Jakubiak2007/2008I miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
34Justyna Pacia2007/2008I miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
35Piotr Mierzejewski2007/2008II miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
36Mariusz Obajtek2007/2008II miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
37Monika Dróżdż2007/2008II miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
38Paweł Suder2007/2008II miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
39Adrian Marszalik2007/2008III miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
40Magdalena Hobot2007/2008III miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
41Piotr Płoskonka2007/2008III miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
42Damian Kudas2007/2008III miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
43Kinga Kudas2007/2008III miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
44Magdalena Żupnik2007/2008III miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
45Marcin Horabik2007/2008III miejsceVI Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
46Aleksandra Żak2008/2009I miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
47Tomasz Choma2008/2009I miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
48Paweł Suder2008/2009I miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
49Monika Wójciak2008/2009II miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
50Marek Szlachetka2008/2009II miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
51Michał Lenart2008/2009II miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
52Piotr Mierzejewski2008/2009II miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
53Anna Nalepa2008/2009III miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
54Konrad Cygal2008/2009III miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
55Damian Kudas2008/2009III miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
56Rafał Płatek2008/2009III miejsceVII Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
57Damian Kudas2009/2010I miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
58Michał Suder2009/2010I miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
59Marek Szlachetka2009/2010I miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
60Piotr Mierzejewski2009/2010I miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
61Paweł Kiszka2009/2010I miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
62Piotr Łapa2009/2010II miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
63Ilona Bargieł2009/2010II miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
64Szymon Owca2009/2010II miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
65Dariusz Świętek2009/2010II miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
66Aleksandra Żak2009/2010III miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
67Joanna Wróblewska2009/2010III miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
68Marcin Horabik2009/2010III miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
69Janusz Tomasik2009/2010III miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
70Paulina Latosiewicz2009/2010III miejsceVIII Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
71Beata Wróblewska2010/2011I miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
72Lidia Gibała2010/2011I miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
73Marek Szlachetka2010/2011I miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
74Piotr Dybeł2010/2011I miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
75Kinga Węgrecka2010/2011II miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
76Kamila Prokocka2010/2011II miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
77Sebastian Brandys2010/2011II miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
78Janusz Tomasik2010/2011II miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
79Jarosław Rylewicz2010/2011III miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
80Michał Suder2010/2011III miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
81Mariusz Marzec2010/2011III miejsceIX Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
82Anna Matelowska2011/2012I miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
83Aleksandra Falkowska2011/2012I miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
84Kamila Prokocka2011/2012I miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
85Janusz Węgrzyn2011/2012I miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
86Janusz Tomasik2011/2012II miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
87Karolina Sobczak2011/2012II miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
88Ewelina Jończyk2011/2012II miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
89Agnieszka Suder2011/2012II miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
90Joanna Muniak2011/2012III miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
91Artur Leśniak2011/2012III miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
92Piotr Dybeł2011/2012III miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
93Edyta Szczypka2011/2012III miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
94Paulina Latosiewicz2011/2012III miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
95Szczepan Łapa2011/2012III miejsceX Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
96Mateusz Smoleń 2012/2013I miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
97Konrad Adamik 2012/2013II miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
98Klaudia Siatka 2012/2013II miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
99Mateusz Żaba 2012/2013I miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
100Karolina Sobczak 2012/2013II miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
101Anna Matelowska 2012/2013III miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
102Artur Leśniak 2012/2013I miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
103Konrad Panuś 2012/2013II miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
104Kamila Prokocka 2012/2013III miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
105Dominik Święch 2012/2013I miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
106Paweł Murzyn 2012/2013II miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
107Sebastian Brandys 2012/2013II miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
108Edyta Szczypka 2012/2013II miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
109Aleksandra Tomal 2012/2013III miejsceXI Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
110Michał Piwowarczyk 2013/2014I miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
111Beata Kasprzyk2013/2014II miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
112Jakub Klecha 2013/2014II miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
113Paulina Hodurek 2013/2014II miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
114Katarzyna Wróbel 2013/2014III miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
115Mateusz Smoleń 2013/2014I miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
116Marcin Lis 2013/2014II miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
117Tomasz Bajer 2013/2014III miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
120Edyta Szczypka 2013/2014I miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
121Agnieszka Suder2013/2014II miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneJanina Wójcik-Kiszka
122Mateusz Żaba 2013/2014I miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
123Tomasz Spyrka 2013/2014II miejsceXII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
124Maciej Wilk 2014/2015I miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
125Antoni Buczek2014/2015II miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneIlona Dąbrowska
126Joanna Piwowarczyk2014/2015III miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
127Jakub Klecha2014/2015I miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
128Patrycja Trystuła2014/2015II miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
129Paweł Gędłek 2014/2015I miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
130Jacek Wcisło2014/2015II miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
131Michał Zbrożek2014/2015III miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
132Paweł Talaga2014/2015I miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
133Monika Ciaputa2014/2015II miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
134Wojciech Godawa2014/2015II miejsceXIII Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
135Aleksandra Uryga2015/2016I miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
136Krzysztof Mazur2015/2016II miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneDorota Przybyło
137Antoni Buczek2015/2016I miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
138Anna Wątek2015/2016II miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
139Magdalena Drabik 2015/2016III miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneAlicja Kosińska
140Maciej Wilk 2015/2016I miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
141Piotr Garbień 2015/2016II miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
142Monika Ślusarczyk 2015/2016III miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
143Dominika Żądło 2015/2016I miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
144Jakub Klecha 2015/2016II miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
145Patrycja Trystuła 2015/2016III miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneRenata Radoń
146Paweł Gędłek 2015/2016I miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
147Michał Piwowarczyk 2015/2016II miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneTeresa Pietrzyk
148Filip Garbień 2015/2016III miejsceXIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
149Jakub Klecha 2015/2016Statuetka Super laureata XIV Powiatowe Zawody MatematyczneMarzena Polewka
      
Mistrz Matematyki
1Grzegorz Szczerba2000/2001mistrz matematykiKonkurs SzkolnyTeresa Pietrzyk
2Michał Dziedzic2003/2004mistrz matematykiKonkurs SzkolnyMarzena Polewka
3Michał Pulchny2004/2005mistrz matematykiKonkurs SzkolnyTeresa Pietrzyk
4Bartłomiej Rakoczy2005/2006mistrz matematykiKonkurs SzkolnyTeresa Pietrzyk
5Łukasz Suder2005/2006mistrz matematykiKonkurs SzkolnyTeresa Pietrzyk
6Aleksander Papierz2006/2007mistrz matematykiKonkurs SzkolnyMarzena Polewka
7Justyna Wróblewska2007/2008mistrz matematykiKonkurs SzkolnyRenata Radoń
8Damian Kudas2008/2009mistrz matematykiKonkurs SzkolnyRenata Radoń
9Joanna Wróblewska2009/2010mistrz matematykiKonkurs SzkolnyRenata Radoń
10Henryk Sewiłło2010/2011mistrz matematykiKonkurs SzkolnyTeresa Pietrzyk
11Michał Suder2011/2012mistrz matematykiKonkurs SzkolnyMarzena Polewka
12Aleksandra Falkowska2012/2013mistrz matematykiKonkurs SzkolnyTeresa Pietrzyk
13Tomasz Godawa2012/2013mistrz matematykiKonkurs SzkolnyMarzena Polewka
14Szczepan Łapa2013/2014mistrz matematykiKonkurs SzkolnyRenata Radoń
15Marcin Lis2014/2015mistrz matematykiKonkurs SzkolnyMarzena Polewka
16Mateusz Smoleń2014/2015mistrz matematykiKonkurs SzkolnyMarzena Polewka
17Paweł Talaga2014/2015mistrz matematykiKonkurs SzkolnyMarzena Polewka
18Jakub Klecha2015/2016mistrz matematykiKonkurs SzkolnyMarzena Polewka
      
" Zostań Pitagorasem - MUM"
1Kamila Kuchta2010/2011finalistakonkurs wojewódzki Marzena Polewka
2Karolina Dziadkowiec2010/2011finalistakonkurs wojewódzki Marzena Polewka
3Kamil Ślusarczyk2010/2011finalistakonkurs wojewódzki Marzena Polewka
4Kamila Kuchta2011/2012finalistakonkurs wojewódzki Marzena Polewka
5Anna Świętek2011/2012finalistakonkurs wojewódzki Renata Radoń
6Monika Motyka2011/2012finalistakonkurs wojewódzki Marzena Polewka
7Monika Wylegała2011/2012finalistakonkurs wojewódzki Marzena Polewka
8Anna Świętek2012/2013laureatkonkurs wojewódzki Renata Radoń
9Kamila Kuchta2012/2013laureatkonkurs wojewódzki Marzena Polewka
10Karolina Dziadkowiec2012/2013laureatkonkurs wojewódzki Marzena Polewka
" Zostań Euklidesem - MUM"
1Piotr Dybeł2010/2011finalistakonkurs wojewódzki Marzena Polewka
2Aleksandra Falkowska2010/2011finalistakonkurs wojewódzki Marzena Polewka
3Piotr Dybeł2011/2012finalistakonkurs wojewódzki Marzena Polewka
4Piotr Dybeł2012/2013laureatkonkurs wojewódzki Marzena Polewka
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Zobaczyć Matematykę"
1Katarzyna Ogrodny2011/2012finalistakonkurs ogólnopolskiMarzena Polewka
2Paweł Talaga2012/2013finalistakonkurs ogólnopolskiMarzena Polewka
      
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny PANGEA
1Mateusz Smoleń2013/2014laureatkonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
2Natalia Brandys2013/2014finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
3Norbert Bodziony 2013/2014finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
4Tomasz Motyka 2013/2014finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
5Michał Zbrożek 2013/2014finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
6Agnieszka Sztabkowska 2013/2014finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
7Tomasz Bajer 2013/2014finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
8Wojciech Godawa 2013/2014finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
9Mateusz Bolesta 2013/2014finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
10Maria Rokosz2014/2015laureatkonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
11Mateusz Smoleń2014/2015laureatkonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
12Gabriel Chęć 2014/2015finalistakonkurs międzynarodowy Marzena Polewka
13Dawid Drabik2014/2015finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
14Piotr Suder2014/2015finalistakonkurs międzynarodowy Renata Radoń
15Maciej Wilk2014/2015finalistakonkurs międzynarodowyRenata Radoń
16Michał Zbrożek2014/2015finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
17Tomasz Bajer2014/2015finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
18Mateusz Bolesta2014/2015finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
19Marcin Lis2014/2015finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
20Agata Piwowarczyk2014/2015finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
21Michał Wilk2014/2015finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
22Paweł Gędłek 2015/2016finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
23Tomasz Motyka2015/2016finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
24Michał Piwowarczyk 2015/2016finalistakonkurs międzynarodowyTeresa Pietrzyk
25Kacper Kaperek2015/2016finalistakonkurs międzynarodowyMarzena Polewka
Powrót na początek strony
RELIGIA
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Karolina Hajdas2004/2005III miejsce - rejon w konkursie "Papież o młodych, młodzi o Papieżu"Konkurs "Papież o młodych, młodzi o Papieżu"Teresa Słonina
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SPORTOWYCH
(REJON I WYŻEJ)
Powrót na początek strony
WYCHOWANIE FIZYCZNE
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Drużyna chłopców2006III miejsceRejonowa licealiada w piłce siatkowej chłopcówRyszard Paliński
2Drużyna dziewcząt2006I miejsceRejonowa licealiada w piłce siatkowej dziewczątKazimiera Daca
3Justyna Mistarz2007III miejsceRejonowa licealiada w tenisie stołowymKazimiera Daca
4Ewelina Kucała2007III miejsceRejonowa licealiada w tenisie stołowymKazimiera Daca
5Drużyna dziewcząt2007I miejsceRejonowa licealiada w piłce siatkowej dziewczątKazimiera Daca
6Anna Miarczyńska2007III miejsce (pływanie indywidualne)Wojewódzkie zawody pływackieKazimiera Daca, Ryszard Paliński
7Ewelina Kapłoniak2007XIII miejsce (pływanie indywidualne)Wojewódzkie zawody pływackieKazimiera Daca, Ryszard Paliński
8Anna Simsak2007XV miejsce (pływanie indywidualne)Wojewódzkie zawody pływackieKazimiera Daca, Ryszard Paliński
9Artur Kruszyna2007III miejsce, VII miejsce (pływanie indywidualne)Wojewódzkie zawody pływackieKazimiera Daca, Ryszard Paliński
10Drużyna dziewcząt2007VI miejsceWojewódzkie zawody pływackieKazimiera Daca, Ryszard Paliński
11Drużyna chłopców2007XI miejsceWojewódzkie zawody pływackieKazimiera Daca, Ryszard Paliński
12Drużyna chłopców2007II miejsceRejonowa licealiada w piłce siatkowej chłopcówRyszard Paliński
13Drużyna dziewcząt2004/2005I miejsceRejonowa licealiada w piłce siatkowejKazimiera Daca
14Drużyna dziewcząt2004/2005I miejsceRejonowa licealiada w piłce koszykowejRyszard Paliński
15Andrzej Simsak2004/2005VII miejsceSzkolne mistrzostwa woj. małopolskiego w pływaniuKazimiera Daca, Ryszard Paliński
16Artur Kruszyna2004/2005VIII miejsceSzkolne mistrzostwa woj. małopolskiego w pływaniuKazimiera Daca, Ryszard Paliński
17Drużyna dziewcząt2004/2005II miejsceJesienne sztafetowe biegi przełajoweElżbieta Święch
18Drużyna dziewcząt2004/2005II miejsceMałopolska licealiada w piłce siatkowej dziewczątKazimiera Daca
19Natalia Janusz
Justyna Mistarz
2005/2006III miejsceRejonowa Licealiada Młodzieży w tenisie stołowymElżbieta Święch
20Drużyna dziewcząt2005/2006I miejsceMałopolska licealiada w piłce siatkowej dziewczątKazimiera Daca
21Ewelina Kucała
Justyna Mistarz
2006/2007III miejsceRejonowa Licealiada Młodzieży w tenisie stołowymKazimiera Daca
22Drużyna dziewcząt2007/2008I miejsceRejonowa licealiada w piłce siatkowej dziewczątKazimiera Daca
23Justyna Mistarz2007/2008IV miejsceRejonowa Licealiada Młodzieży w tenisie stołowymElżbieta Święch
24Paulina Jamrozik2007/2008III miejsceMałopolska licealiada w pływaniuAgnieszka Łotocka, Ryszard Paliński
25Aleksandra Jamrozik2007/2008III miejsceMałopolska licealiada w pływaniuAgnieszka Łotocka, Ryszard Paliński
26Drużyna dziewcząt2007/2008V miejsceWojewódzka licealiada w piłce siatkowej dziewczątKazimiera Daca
27Karolina Chorabik2007/200823 miejsceMałopolska licealiada w narciarstwie alpejskim - KluszkowceAgnieszka Śliwa
28Agnieszka Wojtan2007/200835 miejsceMałopolska licealiada w narciarstwie alpejskim - KluszkowceAgnieszka Śliwa
29Emil Drabik2007/20086 miejsceWojewódzkie biegi przełajowe - Nowy TargBożena Serwińska
30Dominik Dyrcz, Piotr Górecki, Łukasz Górecki, Tomasz murzyn, Szymon Wróbel, Przemysław Wróbel, Paweł Stoch,Artur Liszkiewicz, Dariusz Murzański, Mateusz Szczepaniec2008/2009IV miejscePowiatowa Liceadiada w Piłce Sitkowej ChłpocówRyszard Paliński
31Katarzyna Bidzińska, Agnieszka Cichoń, Małgorzata Piekarz, Urszula kołodziejczyk, Beata Bujas, Urszuls Ryś2008/2009II miejscePowiatowa Liceadiada w Piłce Koszykowej DziewczątRyszard Paliński
32Domik Bidziński, Andrzej Kusiak, Maciej Piwowar, Kamil nosal, Tymoteusz, Grzywacz, Jakub, Niedzwiedź, Artur Liszkiewicz2008/2009IV miejscePowiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej ChłopcówRyszard Paliński
33Barbara Pieron, urszula Kołodziejczyk,Urszula Ryś, Magdalena Światłoń, Karina Marszalik, Anna Bizoń, Magdalena Strzelec,Andrzej Zając,Juliusz Filipiec, Damian Bess,Emil Drabik, Adam Krzak, Sebastian Hudaszek, Tomasz Choma, Jan Święch2008/2009II miejsceXXVI Bieg Sztafetowy SzlakiemWalk paryzanckichElżbieta Święch i Agnieszka Śliwa
34Aleksandra Gościńska, Justyna Irzyk, Magdalena Starzec, Anna Bizoń, Karina Marszalik, Urszula Kołodziejczyk, Kinga Mistarz, Beata Paś, Kinga Matoga, Magdalena Światłoń, Milena Starzec2008/2009III miejsce sztafeta dziewczątPowiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach PrzełajowychBożena Serwińska i Agnieszka Śliwa
35Tomasz Choma, Adam Krzak, Jan Święch, Jan Majorczyk, Przemysław Śliwa, Janusz Filipiec, Michał Górka, Emil Drabik. Damian Bess, Jakub Zieliński, Sebastian Hudaszek2008/2009I miejsce sztafeta chłopcówPowiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach PrzełajowychBożena Serwińska i Agnieszka Śliwa
36Tomasz Choma, Adam Krzak, Jan Święch, Jan Majorczyk, Przemysław Śliwa, Janusz Filipiec, Michał Górka, Emil Drabik. Damian Bess, Jakub Zieliński, Sebastian Hudaszek2008/200913 miejsceWojewódzkie Sztafetowe Biegi Przełajowe w KrakowieAgnieszka Śliwa
37Emil Drabik2008/2009I miejsceVI Powiatowy Bieg Przełajowy im. Tadeusza StoszkaElżbieta Święch i Kazimiera Daca
38Damian Bess2008/2009III miejsceVI Powiatowy Bieg Przełajowy im. Tadeusza StoszkaElżbieta Święch i Kazimiera Daca
39Aleksandra Gasińska2008/2009II miejsceVI Powiatowy Bieg Przełajowy im. Tadeusza StoszkaElżbieta Święch i Kazimiera Daca
40Kinga Matoga2008/2009III miejsceVI Powiatowy Bieg Przełajowy im. Tadeusza StoszkaElżbieta Święch i Kazimiera Daca
41Brbara Dzowska, Kinga Mistarz2008/20094-5 miejscePowiatowa Licealiada w Tenisie StołowymAgnieszka Śliwa
42Szymon Owca, Pawel Stoch2008/20096 miejscePowiatowa Licealiada w Tenisie StołowymAgnieszka Śliwa
43Agnieszka Wojtan, Paulina Pilch, Aleksandra Gac, Natalia Dziurdzia, Marta Wójtowicz, Agnieszka Cichoń, Katarzyna Bidzińska, Małgorzata Kutryba, Kinga Hans, Justyna Pacia, Natalia Miętka2008/2009II miejscePowiatowa Liceadiada w Piłce Sitkowej dziewczątKazimiera Daca
44Aleksandra Jamrozik2008/2009I miejsce (styl grzbietowy)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
45Kamila Dziadkowiec2008/2009II miejsce (styl grzbietowy)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
46Magdalena Ajchler2008/2009III miejsce (styl grzbietowy)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
47Szymon Bochnia2008/2009I miejsce (styl grzbietowy)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
48Jan Będkowski2008/2009II miejsce (styl grzbietowy)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
49Arkadiusz Możdżeń2008/2009IV miejsce (styl grzbietowy)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
50Katarzyna Kapłoniak2008/2009I miejsce (styl dowolny)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
51Karolona Szlachetka2008/2009II miejsce (styl dowolny)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
52Katzrzyna Bidzińska2008/2009III miejsce (styl dowolny)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
53Michał Górka2008/2009II miejsce (styl dowolny)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
54Jakub Jasek2008/2009V miejsce (styl dowolny)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
55Joanna Rokosz2008/2009I miejsce (styl klasyczny)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
56Brarbara Rokosz2008/2009IImiejsce (styl klasyczny)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
57Rafał Zborowski2008/2009I miejsce (styl klasyczny)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
58Piotr Wątek2008/2009II miejsce (styl klasyczny)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
59Krzysztof Żaba2008/2009III miejsce (styl klasyczny)Powiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
60Sztafeta Chłopców2008/2009I miejsce sztafeta chłopcówPowiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
61Sztafeta Dziewcząt2008/2009I miejsce sztafeta dziewczątPowiatowa Licealiada w PływaniuBożena Serwinska i Ryszard Palinski
62Ewelina Budzowska, karolina Bucha, Magdalena Tyrawa, Beata Szuba, Iwona Stężała, Małgorzata Garbień, MariolaGarbień, Agnieszka Szczurek, Katarzyna Małota, Kamila Boczkaja2008/2009III miejscePowiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej DziewczątBożena Serwińska
63Jakub Moskała, Marek Pajka, Michał Magiera, Lukasz Magiera, Artur Liszkiewicz, Kamil Sajak, Maciej Hodurek, Jacek Mardaus, dominok Dycz, Łukasz, Górecki, Robert Mastela, Szymon Wróbel2008/2009I miejscePowiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej ChłopcówBożena Serwińska
64Katarzyna Panuś2008/2009I miejscePowiatowe Zawody NarciarskieAgnieszka Śliwa
65Michał Nieć 2008/2009I miescePowiatowe Zawody NarciarskieAgnieszka Śliwa
66Katarzyna Małysz2008/2009III miejscePowiatowe Zawody NarciarskieAgnieszka Śliwa
67Piotr Wątek2008/2009III miejscePowiatowe Zawody NarciarskieAgnieszka Śliwa
68Tomasz Kasperczyk2008/2009V miejscePowiatowe Zawody NarciarskieAgnieszka Śliwa
69Marek pajka, jakub Niedźwiedź, Michał Cichoń, Szymon Tokarz, Jakub Moskała, Mateusz Wolski, Andrzej Biel, Łukasz Kucharczyk, Jacek Mardaus, Grzegorz Jamka, Dominik Bidziński2008/2009I miejsceIX Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół ŚrednichKamil Ostrowski
70Sztafeta dziewcząt2008/2009IV miejsceWojewódzkie Zawody w PływaniuElżbieta Święch i Agnieszka Śliwa
71Sztafeta Chłopców2008/2009VIII miejsceWojewódzkie Zawody w PływaniuElżbieta Święch i Agnieszka Śliwa
72Aleksandra Gasińska2008/2009I miejscePowiatowe Indywidualne Biegi PrzełajoweElżbieta Święch i Kazimiera Daca
73Anna Bizoń2008/2009I miejscePowiatowe Indywidualne Biegi PrzełajoweElżbieta Święch i Kazimiera Daca
74Barbara Pieron2008/2009II miejscePowiatowe Indywidualne Biegi PrzełajoweElżbieta Święch i Kazimiera Daca
75Kinga Mistarz2008/2009III miejscePowiatowe Indywidualne Biegi PrzełajoweElżbieta Święch i Kazimiera Daca
76Damian Bess2008/2009I miejscePowiatowe Indywidualne Biegi PrzełajoweElżbieta Święch i Kazimiera Daca
77Jakub Ścibor2008/2009V miejscePowiatowe Indywidualne Biegi PrzełajoweElżbieta Święch i Kazimiera Daca
78Sebastian Hudaszek2008/2009VII miejscePowiatowe Indywidualne Biegi PrzełajoweElżbieta Święch i Kazimiera Daca
79Barbara Pieron2008/2009VIII miejsceWojewódzkie Indywidualne Biegi PrzełajoweKazimiera Daca
80Damian Bess2008/200918 miejsceWojewódzkie Indywidualne Biegi PrzełajoweKazimiera Daca
81Aleksandra Gasińska2008/2009VI miejsceWojewódzkie Indywidualne Biegi PrzełajoweKazimieraa Daca
82Paulina Cudzik, Katarzyna Warzecha, Natalia Piekarz, Aleksandra Dzieża, Anna Góralik, Natalia Klimas, Martyna Obajtek, Agnieszka Rydz, Katarzyna Małysz, Marzena Mleczek, Natalia Olech2008/2009II miejsceMałopolski Konkurs Taneczny "Wokół Tańca"Agnieszka Łotocka
83Marek Pająk, Paweł Stoch , Jakub Moskała, Michał Magiera, Jacek Mardaus, Artur Liszkiewicz, Kamil Sajak, Tomasz Murzyn, Łukasz Magiera, Robert Mastela, Maciej Hodurek, Szymon Wróbel, Dominik Dycz, Łukasz Górecki, Kamil Nosal, Bartosz Nowak2008/2009IV miejsceRejonowa Licealiada w Piłce Ręcznej ChłopcówBożena Serwińska
84Grupa z różnych klas2010/2011II m w etapie powiatowym Powiatowy konkurs tańca cheerleadersAnna Surówka
85Grupa z różnych klas2010/2011wyróżnienie w etapie małopolskimMałopolski konkurs "Talenty Małopolski "Agnieszka Łotocka
86Aneta Hudaszek
Pyzio Krzysztof
2010/2011I m indy
I I m w etapie powiatowym
Powiatowy Bieg Przełajowy T,Stoszka Kazimiera Daca
87zespół -10 osób2010/2011II m powiatowyPowiatowa Licealiada piłki siatkowej dziewczątKazimiera Daca
88Joanna Rokosz
Rafał Zborowski
2010/2011III m.
IIIm. W etapie małopolskim
Małopolska Licealiada Młodzieży Szkolnej w Pływaniu - TarnówKazimiera Daca
89zespół chłopców2010/2011I m. W etapie powiatowymPowiatowa Licealiada w piłce siatkowej ChłopcówRyszard Paliński
90zespół chłopców2010/2011I m.Rejonowa Licealiada Piłki Siatkowej ChłopcówRyszard Paliński
91zespół chłopców2010/2011VI m.Małopolska Licealiada Piłki siatkowej Chłopców Ryszard Paliński
92J.Mleczek,B.Wątor
W.Gac, W.Skóra
2010/2011Im.
II m. W etapie powiatowym
udział w etapie wojewódzkim
Licealiada w narciarstwie alpejskimRyszard Paliński
93drużyna dziewczat2010/2011II m w etapie powiatowym Licealiada piłki koszykowej Dziewczat Ryszard Paliński
94sztafeta dziewcząt2010/2011III m. w etapie powiatowymPowiatowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych dz.Bożena Serwińska
95sztafeta chłopców2010/2011III m. w etapie powiatowymPowiatowa Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych chłBożena Serwińska
96zespół chł.2010/2011II m. w etapie powiatowymPowiatowa Licealiada w Piłce ręcznej chłBożena Serwińska
97zespół dz.2010/2011II m. w etapie powiatowymPowiatowa Licealiada w Piłce ręcznej dz.Bożena Serwińska
98Sztafeta Biegowa 2011/2012II miejsceSztafeta Wisniowa-DobczyceA. Łotocka, E Święch
99Biegi Przełajowe- Sztafety2011/2012IIm dziew, IV m chłoPowiatowe Biegi Przełajowe-SztafetyB,Serwińska, R Paliński
100Tenis stołowy2011/2012II m dziewcz, VII chłPowiatowa Licealiada Tenis stołowy K. Daca
101L.Para, T. Kaciuba,K. Pęcek IIB2011/2012II m, IV m, Vm Powiatowa Licealiada SzachyB. Serwinska
102Dziewczeta Siatkówka2011/2012II mPowiatowa LicealiadaK. Daca
103Siatkówka chłopcy2011/2012V miejscePowiatowa LicaliadaRyszard Paliński
104A. Smoleń III E, K Kania II G2011/2012I m, II mTurniej Tenisa im St RuskaElżbieta Święch
105A. Smoleń III E, A. Ciesla II B 2011/2012II m, II mTurniej Tenisa im G. SyrkaElżbieta Święch
106Piłka halowa dziewczat2011/2012I mPowiatowy TurniejK.Daca
107Tenis stołowy-A. Smoleń III E2011/2012II mI Powiatowy Myślenicki Festiwal Tenisa K. Daca
108Koszykowka dziewczat2011/2012I mPowiatowa LicealiadaRyszard Paliński
109Piłka Nożna " Orlik"2011/2012VI miejscePowiatowa LicealiadaRyszard Paliński
110Pływanie dziewcz, chlopcy2011/2012I m sztaf, I m sztafPowiatowa LicaliadaR,Palinski, E. Święch
111Piłka Ręczna - dziewcząt2011/2012III mPowiatowa LicealiadaBożena Serwińska
112Piłka Ręczna - chłopcy2011/2012II mPowiatowa LicealiadaBożena Serwińska
113Koszykowka chłopcy2011/2012II mRejonowa Licealiada- N. TargRyszard Paliński
114Koszykowka dziewczat2011/2012III mRejonowa Licealiada N. TargRyszard Paliński
115Siatkówka chłopcy, dziewczeta2011/2012I m, I m Powiatowy Zimowy Turniej SiatkówkiRyszard Paliński
116Piotr Oramus, Mateusz Najder- I F2011/2012I m, III mWojewódzka Licealiada w NarciarstwieA.Łotocka, K Daca
117Pływanie dziewcz, chlopcy2011/2012II m sztaf, VI m sztafWojewódzka Licealiada N. SączElżbieta Święch, Ryszard Palinski
118Kinga Zborowska IIcT.Szymczyk IIj2011/2012V m, IX mWojewódzka Licealiada N. SączElżbieta Święch, Ryszard Palinski
119A. Burkat Ie, W.Gac IID, M. Pitala I A2011/2012Im, II m, III mPowiatowa Licealiada Narciarstwo K. Daca , A Łotocka
120Piotr Oramus, I F2011/2012I m, Powiatowa Licealiada Narciarstwo K. Daca , A Łotocka
121D. Bierówka II a, J. Wątor IIb2011/2012II m, III mPowiatowa Licealiada Narciarstwo K. Daca , A Łotocka
122G. Bogdan IIh, K, Nowak IIIc, 2011/2012I m, I mPowiatowe Indyw Biegi PrzełajoweK. Daca , A Łotocka
123Sylwia Topa I C2011/2012XIII mWojewodzkie Indyw Biegi PrzełajoweE. Święch , A Łotocka
124Powiatowe biegi przelajowe2012/2013II m dziewcz, III chłPowiatowe Biegi Przełajowe-SztafetyR. Palński
125Biegi Przełajowe- Sztafety2012/2013XXI m dziewczatMalopolska Licealiada SztafetyA. Ruman
126Piłka nozna2012/2013VI m chlopcyPowiatowa Licealiada P nożnaR. Paliński
127Pilka Nożna2012/2013I m dziewczetaPowiatowa LicealiadaK Daca
128Tenis Stolowy2012/2013II m dziew, II m chlopTurniej im A RuskaK Daca. E. Świech
129Pilka Siatkowa2012/2013I m chlopcyPowiatowa Licealiada Piłki SiatkowejR Paliński
130Szachy2012/2013I m i III m chłopcyPowiatowa LicealiadaA.Lotocka
131Piłka Siatkowa2012/2013III m dziewczPowiatowa LicealiadaK Daca
132Piłka Koszykowa2012/2013II m dziewczatPowiatowa LicealiadaR . Paliński
133Pilka Koszykowa2012/2013II m chopczPowiatowa LicealiadaR. Palinski
134Tenis stolowy2012/2013II m chłopcyTurniej im SyrkaA.Ruman
135Taniec2012/2013I, II, III m Przeglad Grup TanecznychA Łotocka. E.Świech
136Taniec2012/2013II m Licealiada w TancuA. Łotocka
137Tenis stolowy2012/2013III m chlopcyLicealiada w TenisieB. Serwinska
138Plywanie2012/2013 Im dzie, I m chlop Powiatowa Licea w PlywaniuK.Daca E.Świech
139Narciarstwo2012/2013I,II m dz, I,II, III m chlPowiatowa Licea w NarciarstwieR. Palinski. A.Łotocka
140Pilka Reczna2012/2013I m dziewczetaPowiatowa Liceal w pilce reczB. Serwinska
141Pilka Siatkowa2012/2013Im ch, II m dziewZimowy Turniej siatkowkiR. Palinski
142Narciarstwo2012/2013Vm A. BurkatMalopolska Licealiada w NartyK.Daca, A. Ruman
143Pilka Reczna2012/2013I m chlopcyPowiatowa Licealiada w pilce recznejB. Serwinska
144Pilka Siatkowa2012/2013Im chłopcyRejonowa Licealiada w siatkowceR. Palinski
145Pilka Reczna2012/2013III m chlopcyRejonowa Licealiada w p recznejB.Serwinska
146Pilka Reczna2012/2013III dziewczetaRejonowa Licealiada w p recznejB.Serwinska
147Plywanie2012/2013III m dzie, VIII chMalopolska Licealiada w plywaniuK.Daca, E. Świech
148Pilka Siatkowa2012/2013IV m ch Malopolska Licealiada w plywaniuR. Palinski
149Szachy2012/2013IV m M. ChmielMalopolska Licealiada w szachachR. Palinski
150Biegi Przełajowe- 2012/20139 uczniow awans na MaloPowiatowa Licealiada w biegachA. Ruman. A Łotocka
151MSZS Krakow2012/2013Puchar za Xim w Malopolsce Osiagniecia sportowe szkol srednichA. Łotocka
152Sztafeta Biegi 2013/2014III m chłopcy Powiatowe sztafetowe Biegi PrzełajoweB. Serwińska
153Szachy2013/2014Im. II m chłopcyPowiatowa Licealiada w SzachachR. Kostecki
154Szachy2013/2014Iim, III m dziewczaPowiatowa Licealiada w SzachachR. Koctecki
155Siatkówka2013/2014II m dziewczetaPowiatowa LicealiadaK. Daca
156Siatkowka2013/2014Iim chłopcyPowiatowa LicealiadaR. Paliński
157MSZS Krakow2013/2014Puchar za 11m w Małopolsce Osiagniecia sportowe szkol srednichR. Paliński
158Koszykówka2013/2014II m dziewczetaPowiatowa LicealiadaR. Paliński
159Tańce2013/2014I m CheerleadersPowiatowa LicealiadaR. Paliński
160Koszykówka2013/2014III m chłopcy Powiatowa LicealiadaR. Paliński
161Pływanie dziewcz, chlopcy2013/2014Im dziewczat i chłopcówPowiatowa LicealiadaE. Święch , R. Kostecki
162Plywanie indyw2013/2014Im K. Madej, A. HujdusPowiatowa LicealiadaE. Święch , R. Kostecki
163Szachy2013/2014VIIIm M.Chmiel, IX K.OpydoMałopolska Lic Szachy OlkuszR. Paliński
164Narciarstwo2013/2014A. Burkat Im, S. Bierówka Iim, A. Trybała IIImPowiatowa LiceG. Kucharczyk
165Piłka ręczna2013/2014Iim chłopcyPowiatowa LiceaB. Serwińska
166Piłka reczna2013/2014IIIm dziewczatPowiatowa Licel.B.Serwinska
167Pływanie dziewcz, chlopcy2013/2014K.Madej XV m, K. Żyła XIIIMMałopolska LicelE. Świech
168Biegi Przełajowe indyw2013/2014Im N. Tomczyszyn, IIIm D. CienkoszPowiatowa Liceal.B. Serwinska
169Pilka Nożna2013/2014IV m chlopcyPowiat Liceal. R. Paliński
170Sztuczne Boisko 2014/201511.09.2014Uroczyste Otwarcie Boiska 
171Biegi Przełajowe2014/2015Ivm dziew, Ivm chlopcyPowiatowa Liceal.K. Daca, Ł Kucharczyk
172Szachy2014/2015Im dziewczat i chłopcówPowiat Liceal. A. Ruman
173Siatkówka2014/2015II m dziewczatPowiat Liceal. K. Daca
174Siatkówka2014/2015IIIm chłopcyPowiat Liceal. R. Paliński
175Koszykowka2014/2015IIIm chłopcyPowiat Liceal. R. Paliński
176Koszykówka2014/2015Im dziewczat Powiat Liceal. R. Paliński
177Taniec2014/2015II m dziewczetaPowiat Liceal. R. Paliński
178Piłka Nożna " Orlik"2014/2015II m dziewczetaPowiat Liceal. K. Daca
179Tenis stołowy2014/2015III m chłopcy Powiat Liceal. E. Świech
180Pływanie 2014/2015I m dziewczeta, II m chłopcyPowiat Liceal. A. Ruman, E. Święch
181Pływanie2014/2015XIII m chłopcy szt.Malopolska Licel.E. Świech R. Paliński
182Koszykowka2014/2015II m dziewczetaRejonowa Liceal.R. Paliński
183Narciarstwo2014/2015Ind. I m, II m, dziw, chlopPowiat. LicealK. Daca
184Narciarstwo2014/2015VIII m druzynaMalopolska Liceal. K. Daca
185Piłka reczna2014/2015II m chłopcyPowiat Liceal. B. Serwinska
186Piłka reczna2014/2015II m dziewczetaPowiat. LicealB. Serwińska
187Biegi Przelajowe2014/2015Ind I m, II m III m, VII mPowiat Liceal. A.Łotocka,R. Paliński
188Pilka Nożna2014/2015III m chłopcy Powiat Liceal. A. Kucharczyk
189Biegi Przełajowe2015/2016II m chlopcy, IV m dziewPowiat Liceal. K. Daca A. lotocka
190Biegi Przełajowe2015/2016XVI m chlopcyMalopolska LicealK. Daca
191Szachy2015/2016Im chlo, I m dziewPowiatowa LicealE.Świech
192Siatkowka2015/2016II m chlopcyPowiatowa LicealR. Paliński
193Siatkówka 2015/2016II m dziewPowiatowa Liceal.K. Daca
194Piłka Nożna " Orlik"2015/2016II m dziewPowiatowa Licel.K. Daca
195Koszykowka2015/2016I m dziewczatPowiatowa Liceal.R. Paliński
196Koszykówka2015/2016II m chlopcyPowiat Liceal. R. Paliński
197Koszykowka2015/2016II m dziewRejonowa LicealR. Paliński
198Pilka Reczna2015/2016II m dziewPowiat Liceal. R. Paliński
199Pilka Reczna2015/2016I m chłopcyPowiat Liceal. R. Paliński
200Pilka Reczna2015/2016III m chlopcyRejonowa LicealK. Daca
201Tenis Stolowy2015/2016IV m dziewRejonowa LicealG. Kucharczyk
202Biegi sztafetowe2016/2017IV m chłopcyPowiat Liceal. E. Świech, G. Kucharczyk
203Szachy2016/2017I m chlopcy dziewczetaPowiat Liceal. A. Łotocka
204Pilka Reczna2016/2017II m chlopcy, dziewczPowiat Liceal. B. Serwińska
205Koszykowka 2016/2017I m dziew Powiat Liceal. R. Paliński
206Koszykowka2016/2017V m chlopcyPowiat Liceal. R. Paliński
207Koszykowka2016/2017IV m dziewRejonowaLiceal.R. Paliński
208Pływanie2016/2017I m dziew, II m chłopPowiat Liceal. E.Świech A. Łotocka
209Szachy2016/2017IX m druzynaMalopolska Liceal. A.Łotocka
210Tenis Stolowy2016/2017IV m dziewRejonowa Liceal.G. Kucharczyk
211Narciarstwo2016/2017Im, II m, III mPowiat Liceal. R. Paliński
Powrót na początek strony
PRZYSPOSOBIENIE OBRONNE
LPUCZEŃROK SZKOLNYOSIĄGNIĘCIENAZWA KONKURSUNAUCZYCIEL
1Ewa Kamińska2003/2004II miejsceWojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
2Paulina Ulman2003/2004II miejsceWojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
3Katarzyna Burkat2003/2004II miejsceWojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
4Grzegorz Kiełtyka2003/2004III miejsceWojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
5Tomasz Hanuszek2003/2004III miejsceWojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
6Tomasz Boniar2003/2004III miejsceWojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
7Monika Kominiak2004/2005I miejsce (indywidualnie)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
8Alicja Ślósarz2004/2005II miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
9Monika Kominiak2004/2005II miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
10Magdalena Pachacz2004/2005II miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
11Tomasz Mazur2005/2006III miejsceWojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
12Pior Włoch2005/2006III miejsceWojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
13Mikołaj Wincenciak2005/2006III miejsceWojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
14Kamil Róg2005/2006III miejsceWojewódzkie Zawody Sportowo - Obronne "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
14Tomasz Mazur2005/2006II miejsce (indywidualnie)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
15Tomasz Mazur2005/2006III miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
16Alicja Ślósarz2005/2006III miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
17Katarzyna Ruman2005/2006III miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
18Joanna Ćwierz2005/2006III miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
19Barbara Kaleta2005/2006III miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
20Alicja Ślósarz2006/2007I miejsce, IX miejsceFinał centralny zawodów "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
21Barbara Kaleta2006/2007I miejsce, IX miejsceFinał centralny zawodów "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
22Katarzyna Ruman2006/2007I miejsce, IX miejsceFinał centralny zawodów "Sprawni jak żołnierze"Andrzej Kruczek
23Alicja Ślósarz2006/2007I miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
24Barbara Kaleta2006/2007I miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
25Barbara Kaleta2006/2007IV miejsce (indywidualnie)Centralne Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Letnich Sportach ObronnychAndrzej Kruczek
26Barbara Kaleta2006/2007II miejsce (drużynowo)Centralne Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Letnich Sportach ObronnychAndrzej Kruczek
27Konrad Marszalik2007/2008II miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
28Roman Gabryś2007/2008II miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
29Patryk Harnaśiak2007/2008II miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
30Grzegorz Kruczek2007/2008II miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
31Magdalena Ajchler2007/2008II miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
32Magdalena Szafraniec2007/2008II miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
33Sylwia Stalmach2007/2008II miejsce (drużynowo)Wojewódzkie Mistrzostwa Ligi Obrony Kraju w Krosie StrzeleckimAndrzej Kruczek
34 2011/ 2012I miejsce (drużynowo) Pojedynek Strzelecki DziewczątAndzrzej Kruczek
35Anna Kruczek,2011/2012III miejsce klasyfikacja dziewczatPojedynek Strzelecki DziewczątAndzrzej kruczek
36Monika Ślusarczyk2011/2012III m-ce klasyfikacja dziewczatPojedynek Strzelecki dziewczątAndzrzej Kruczek
37Joanna Kłośińska2011/2012III m-ce klasyfikacja dziewczatPojedynek Strzelecki DziewczątAndrzej Kruczek
38Grzegorz Kruczek2011/2012II m-ce drużynowoPojedynek Strzelecki ChłopcówAndrzej Kruczek
39 2011/2012II m-ce drużynowoKlasyfikacja generalnaAndrzej Kruczek
40Anna Kruczek, Monika Ślusarczyk, Joanna Kłośińska2011/2012III m-ce drużynowoPojedynek Strzelecki DziewczątAndrzej Kruczek
41Monika Ślusarczyk, Anna Kruczek, Kornelia mielecka, GabrielaGrabowska, Aleksander Ożóg, Mikołaj Wielgus, Piotr Górka, Szymon Kurowski2012/2013I m-ce drużynowoPowiatowe Turnirj Strzeleckie: 1. z okazji 94 rocznicy odzyskania niepodległości I miejsce,
2. o "Puchar Starosty" I miejsce,
3. o "Puchar Wiosny" I miejsce,
4. z okazji "Tygodnia LOK" I miejsce.
Andrzej Kruczek
42Anna Kruczek, Kornelia Mielecka, Aleksander Ożóg, Mikołaj Wielgus, Piotr Górka, Szymon Kurowski2012/2013IV m-ce drużynowoWojewódzkie Mistrzostwa LOK w Krosie Strzeleckim Andzrzej Kruczek
43Dominika Sanowska, Daria Kaczorowska, Iwona Hanusiak, Katarzyna Trybała, Maria Słonina, Klaudia Hołuj2012/2013I m-ce drużynowo Mistrzostwa Pierwszej Pomocy- strefowyZuzanna Zawadzińska
44Dominika Sanowska, Daria Kaczorowska, Iwona Hanusiak, Katarzyna Trybała, Maria Słonina, Klaudia Hołuj2012/2013VI m-ce drużynowoWojewódzkie Mistrzostwa Pierwszej PomocyZuzanna Zawadzińska
Powrót na początek strony